MMMAG238W9B MMMAG238W9B
MMMAG238W9B MMMAG238W9B
MMMAG238W9B MMMAG238W9B
MMMAG238W9B MMMAG238W9B
3M Anti-Glare Filter Clear, Matte - For 23.8" Widescreen LCD Monitor - 16:9 - Scratch Resistant, Fingerprint Resistant, Dust Resistant - Anti-glare - 1 Each
Item Code: MMMAG238W9B
More from the Manufacturer
Manufacturer 3M
Description
More from the Manufacturer
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.7lb
Height
0.1in
Width
14in
Length
21.7in
Catalog Page Number
T52
Anti-glare
Yes
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
No
Brand
3M
Brand Name
3M
Category
Screen Filters & Protectors
Color Family
Clear
Country of Origin
United States
Device Supported
Monitor
Display Size Supported
23.8"
Display Type Supported
LCD
Durability
Scratch Resistant
Features
Anti-reflective
Height
11.69"
Limited Warranty
1 Year
Manufacturer
Manufacturer Part Number
AG238W9B
Manufacturer Website Address
http://www.3m.com
Orientation
Landscape
Packaged Quantity
1 each
Product Color
Clear
Product Name
Anti-Glare Filter
Product Type
Standard Screen Filter
Reversible
Yes
Screen Attachment
Adhesive Strip
Touch Compatibility
Viewing Area Dimension
20.77" x 11.69"
Widescreen
Call for price
Compare
MMMAG238W9B MMMAG238W9B
MMMAG238W9B MMMAG238W9B
MMMAG238W9B MMMAG238W9B
MMMAG238W9B MMMAG238W9B
Item Code: MMMAG238W9B
Manufacturer 3M
Description
Specifications
UNSPSC Code
Weight
0.7lb
0.1in
Width
14in
Length
21.7in
Catalog Page Number
T52
Anti-glare
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
No
Brand
Brand Name
Category
Screen Filters & Protectors
Color Family
Country of Origin
United States
Device Supported
Monitor
Display Size Supported
23.8"
Display Type Supported
LCD
Durability
Scratch Resistant
Features
Anti-reflective
11.69"
Limited Warranty
1 Year
Manufacturer
Manufacturer Part Number
AG238W9B
Manufacturer Website Address
http://www.3m.com
Orientation
Landscape
Packaged Quantity
1 each
Product Color
Product Name
Anti-Glare Filter
Product Type
Standard Screen Filter
Reversible
Screen Attachment
Adhesive Strip
Touch Compatibility
Viewing Area Dimension
20.77" x 11.69"